Bývanie Obchody a služby

Aký vzor obrazu zvoliť do interiéru?

Ak chcete zmeniť výzdobu interiéru, nemusí to nutne znamenať vynaloženie veľkého množstva času a peňazí. Často stačí zmeniť malý detail a interiér získa úplne iný charakter. Doplnky, ktoré poskytnú vášmu interiéru čerstvú energiu, sú fotoobrazy, ktoré môžete ľahko zavesiť na ktorúkoľvek stenu.

Výhody použitia akrylových obrazov v interiérovej výzdobe

Ľahké, ergonomické a ľahko inštalovateľné, to sú len niektoré z výhod akrylových obrazov. Sú rozhodne ľahšie ako obrazy na skle a ich montáž nebude trvať dlhšie ako 30 minút. Vďaka svojej odolnosti proti poškriabaniu a nečistotám je možné akrylový obraz zavesiť tiež v detskej izbe, bez toho aby ste sa museli obávať o jeho zničenie. Tieto obrazy sa tiež ľahko čistia. Všetky odtlačky prstov ľahko odstránite vlhkou handričkou s malým množstvom čistiaceho prostriedku.

Neobmedzený výber motívov a štyri typy veľkostí, ktoré ponúka obchod Tulup.sk vám umožnia vybrať si presne také obrazy, ktoré potrebujete.

Akrylové obrazy na stěnu

Ako zavesiť obrazy na stene?

Hoci to tak nevyzerá, zavesenie obrazov na stene je veľmi jednoduché, pretože ku každému výrobku je pripojený montážny návod, vďaka ktorému to zvládnete rýchlo a pohodlne. Vďaka montovaniu zrkadlových závesov na stenu nebude samotná montáž vyžadovať pomoc druhej osoby. Vešanie obrazov môže byť skvelou zábavou! Využite záujem vášho dieťaťa o svet, v ktorom sa rado naučí novým veciam.

Najmódnejšie vzory a farby nástenných obrazov na nadchádzajúcu sezónu

Jeseň je jedným z najfarebnejších ročných období! Ochotnejšie siahneme po intenzívnych a výrazných farbách, ako je červená, oranžová, zlatá a medená. K najmódnejším farbám tento rok na jeseň patrí škorica, karamel a olivovozelená. Niet divu, že boli vybrané práve tieto farby, nepoznám nikoho, kto by odmietol horúcu voňavú kávu s karamelom ozdobenú aromatickou škoricou. Tieto tri farby sú podstatou jesene a môžete ich bez váhania použiť aj vo svojom vlastnom interiéri. Karamel a škorica sú teplé farby, ktoré odporúčame kombinovať so strohou bielou farbou a škandinávskym štýlom pre vizuálne oteplenie obývacej izby, kuchyne alebo spálne.Olivovozelenú farbu môžete použiť vo svetlej miestnosti, kde poskytne jedinečný jesenný charakter. Tmavé interiéry môžete rozjasniť teplými odtieňmi, a olivová farba sa skvele hodí do otvoreného priestoru, ako je kuchyňa alebo obývacia izba.

K najobľúbenejším jesenným vzorom patria kvetinové kompozície v tlmených farbách, dánske kytice a motívy lesných zvierat, ktoré sa hodia ako dekorácia do detskej izby. V spálni a obývacej izbe odporúčame využiť pretrvávajúci módny trend roku 2020 – kvetinové dekorácie, ktoré dodajú interiéru jemný vzhľad a budú sa hodiť k nábytku a doplnkom v škandinávskom štýle.

Čo sa okrem kvetín hodí do jesenného interiérového stylingu? Motívy lesných zvierat, botanické kompozície, huby a iná prízemná vegetácia, jesenné plody – jablká, hrušky, slivky.

Inšpirujte sa a vytvorte si vlastnú jedinečnú kompozíciu, ktorou očaríte členov domácnosti a hostí.

Napsat komentář