Cestovanie a svet

Lacné ubytovanie Ostrava

Ostrava je priemyselné srdce severnej Moravy. Možno aj Vás pracovné povinnosti zavedú do tohto tretieho najväčšieho mesta v Českej republike a budete riešiť „levné ubytování Ostrava“. Nie len pracovné stretnutia, ale aj dovolenka Vás môže priviesť do tohto veľkého mesta. Veď severomoravská metropola už dávno nie je „čierna“, ale patrí medzi moderné európske mestá, kde nájdete veľa zábavy. Kde sa ale ubytovať?

Kvalitné ubytovanie Vám isto ponúkne Hotel Veronika. Na výber máte z izieb pre jedného až šesť hostí. Lacné ubytovanie Ostrava sa navyše nachádza na veľmi peknom mieste blízko centrálnej časti mesta a zároveň neďaleko mestskej zelene. Izby sú vybavené moderným nábytkom, televízormi, kúpeľňami a kuchynskými kútmi. Vybavenie sa odvíja od toho, aký typ izby si zvolíte. Nemusíte mať obavy, všetky izby sú na úrovni a kedykoľvek pripravené na príchod hostí.

Ak Vás čaká dlhší pracovný pobyt v Ostrave, informujte sa o možnosti dlhodobého ubytovania v jednolôžkových izbách typu SPECIÁL. Izby sú vybavené malou kuchynkou s mikrovlnou rúrou, varnou kanvicou a chladničkou. V tomto prípade sa musíte ubytovať minimálne na 14 nocí.

Všetky izby majú zadarmo WiFi pripojenie na internet. Hotelové izby majú odhlučnené okná, takže Vás čaká pokojný spánok. Každá izba má samostatnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom. Hotel Veronika spĺňa všetky kritéria pre dlhodobé „levné ubytování Ostava“.

Napsat komentář