Ekonomika a financie Obchody a služby Správy a zajímavosti

Nechajte si vytlačiť svadobné oznámenia. Stále to nie je prežitok

Láka vás ušetriť a zaslať svadobné oznámenie e-mailom, či ho dokonca iba zverejniť na Facebooku? Nerobte to! Graficky pekne spracované svadobné oznámenie má stále zmysel.

Luxusná svadba by mala mať svoju grafiku

Ani dnešná elektronická doba nezrušila tradičné svadobné oznámenie. Svadobných tlačovín je dokonca ešte viac a vytvárajú celkovú grafickú identitu svadby. Už si nenechávame tlačiť iba svadobné oznámenie a pozvánku k svadobnému stolu. Štandardom sa stávajú aj dizajnové menovky na stole, svadobné menu, aj iné tlačoviny pre svadobčanov.

Záleží na grafike aj dobrej tlačiarni

Na tlač svadobných oznámení sa špecializuje bratislavská tlačiareň Typocon. Zákazku však zadáte online, takže je úplne jedno, z ktorej časti Slovenska ste. Firma ponúka obrovské množstvo materiálov, na ktoré je možné tlačiť, vrátane možnosti využiť rôzne špeciálne efekty. Pre svadobné aj iné slávnostné tlačoviny sa hodia predovšetkým rôzne viac ako 300g perleťové, štruktúrované, metalické aj recyklované papiere. Tie sa môžu kombinovať s už zmienenými špeciálnymi efektami a taktiež s aplikáciou parciálneho laku, s tvarovým výrezom, s razbou cez striebornú aj zlatú fóliu.

Pomoc aj s grafickým návrhom

Grafický návrh oznámenia si môžete dodať hotový, ale v grafickom štúdiu Typocon vám radi pomôžu aj s úpravou vášho návrhu či s jeho kompletným vytvorením. Na základe popisu vašej predstavy o oznámení dostanete nacenenie zákazky. Jednoduché grafické úpravy neplatíte vôbec.

Svadbu určite stihnete

Opäť ste to nezvládli s dostatočným predstihom? U Typocon to nevadí. Čas realizácie zákazky, teda tlač vášho svadobného oznámenia a ďalších svadobných tlačovín, je jeden až tri dni. Vždy v závislosti na objednaných špeciálnych efektoch tlačovín. Hotové tlačoviny vám firma odošle, alebo si ich môžete osobne vyzdvihnúť.

Napsat komentář