Auto-moto

Operatívny leasing vyrieši Váš firemný vozový park

Takmer žiadna prosperujúca firma sa nezaobíde bez vlastného vozového parku, prostredníctvom ktorého zabezpečuje dopravu tovaru či služieb. No nie každá firma má to šťastie, že medzi zamestnancami má odborníka, ktorý je schopný sa o perfektný servis a obnovu vozidiel postarať. Ak sa chcete iba plne venovať predmetu Vášho podnikania, tak sa o Váš vozový park bezkonkurenčne postará „operativní leasing“.

Prečo „operativní leasing“?

Operatívny leasing sa líši od finančného leasingu tým, že preberá riziká spojené s financovaním a prevádzkou vozidiel. Firma Hertz Lease Vám ponúka full service leasing. Jedná sa rozšírenú verziu operatívneho leasingu, ktorá ponúka nielen finančné zaistenie, ale kombinuje ho s ďalšou možnosťou zabezpečovania a prevádzky vozového parku. Tento produkt poskytuje komplexné riešenie vhodné pre spoločnosti, ktoré uprednostňujú správu a prevádzku vozového parku vedenú externým tímom profesionálov, ktorý znáša náklady a zvýši produktivitu ich spoločnosti.

Čo Vám konkrétne operatívny leasing pre Vašu firmu prinesie?

Firma Hertz Lease zabezpečuje kompletné spravovanie vozového parku od obstarania nových vozidiel, ich prevádzku a servis až po predaj ojazdených vozidiel. V rámci pravidelného servisu poskytujeme pravidelný reporting o stave jednotlivých vozidiel a prevádzkových nákladov pre zaistenie maximálneho prehľadu o efektivite celého vozového parku. Ako veľká spoločnosť máme výhodu veľkoodberateľských zliav poskytnutých na obstaranie vozidla, ktoré sa premietajú do výšky mesačnej splátky. Dovoľujeme si upozorniť, že celá leasingová mesačná splátka je nákladovou položkou a je teda plne daňovo odčítateľná. Navyše garantujeme fixné mesačné splátky.

Hertz Lease Vám na svojich stránkach ponúka „operativní leasing“ vybraných modelov vozidiel za jedinečných podmienok. Veríme, že Vás niektorá z nich zaujme a zaradíte sa tak medzi našich spokojných klientov.

Napsat komentář