Zdravie a životný štýl

Vitamíny v spreji

Ľudia trpiaci nedostatkom vitamínov, ale aj tí, ktorí si chcú posilniť svoju obranyschopnosť, pravidelne užívajú vitamíny a multivitamíny vo forme tabliet, v niektorých prípadoch aj injekcií. Dnešná doba je však veľmi pokročilá a a staromódne spôsoby užívania vitamínov už pomaly vychádzajú z módy.

Navyše taká injekcia vitamínu potrebného pre naše telo, hoci sa do nášho tela vitamín veľmi rýchlo dostane, býva veľmi bolestivá a dávka vitamínu nie je taká účinná ako dávka vitamínu prijatého pomocou spreja. Vitamíny a multivitamíny v spreji sú veľmi jednoduché a pohodlné na používanie.

Niekoľko streknutí na vnútornú časť vašich líc, počas dňa, zabezpečí dostatočnú dávku vitamínu na celý deň. Po nastriekaní do úst sa tieto mikro-guľôčky alebo kvapky okamžite vstrebávajú do tkaniva cez kapiláry, ktoré sa nachádzajú v ústach na povrchu sliznice. Tento proces umožňuje absorpciu živín počas niekoľkých sekúnd a navyše bez vedľajšieho vplyvu na iné orgány. Navyše spreje majú veľkú výnosnosť a dlho vám vydržia. Tento sprej sa vám hravo zmestí do vrecka a tak ho môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek po ruke. Vaše vitamíny a multivitamíny tak budete môcť mať stále so sebou, kedykoľvek pripravené na použitie.

Vitamíny a multivitamíny v spreji sa stávajú čoraz väčšou samozrejmosťou nášho každodenného života. Okrem nich sa na trhu vyskytujú aj iné prípravky v spreji, ktoré sa taktiež veľmi ľahko aplikujú a sú jednoduché na používanie. Medzi ne patria napr. prípravky na chudnutie, silné antioxidanty, špeciálne spreje s obsahom mastných kyselín, rôznych prípravkov na posilnenie kĺbov a iných častí tela ako aj spreje s výťažkami z byliniek. Hoci táto forma prijímania výživových látok u nás nie je až tak veľmi známa, vo svete si čoraz viac získava na obľube a popularite vďaka svojej veľkej účinnosti, jednoduchému aplikovaniu a kompaktnosti. Vitamíny a multivitamíny v spreji sú pre vás tým správnym riešením.

Napsat komentář