Auto-moto

Vypracovanie porovnania poistenia povinného ručenia

Kúpite si nové auto. Tešíte sa z nového „prírastku“ do rodiny, no s radosťou prichádza aj starosť. Kde svojho štvorkolesového poistiť, aby o neho bolo dobre postarané a Vás to stálo čo najmenej peňazí? Nechajte si spracovať „povinné ručení ipojištění srovnání“. Samostatné vypracovávanie ponúk jednotlivých poisťovacích spoločností by Vás stálo veľa času. Na stránke okamzitepujcky.cz si môžete sami vypracovať prehľadnú zostavu ponúk od dvanástich poisťovní. Optimálne riešenie získate za niekoľko sekúnd.

Ako povinné ručenie poistenie porovnanie funguje? Na webovej stránke nájdete formulár, do ktorého zadáte všetky potrebné údaje o automobile aj o poistencovi. Najprv vyberiete typ vozidla, na ktoré chcete povinné ručenie zjednať, výrobcu a model. Uvediete objem v ccm, výkon motora, celkovú hmotnosť automobilu. Ďalej vyplníte nezbytné údaje o poistencovi: rok narodenia, počet poistných udalostí a počet mesiacov bez nehody. Nezabudnite zadať správne číslo mobilného telefónu, na ktoré Vám bude odoslaná overovacia správa s kódom. Bez tohto kódu sa Vám kalkulácia poistenia nespočíta.

Ak chcete vypracovať ponuku aj na havarijné poistenie, zaškrtnite položku „Chcem porovnať aj havarijné poistenie“. Viacej informácií zadávať nemusíte. Teraz už stlačte tlačítko na prevedenie kalkulácie a výsledky máte ako na dlani. „Povinné ručení ipojištění srovnání“ je veľmi efektívny nástroj, ako získať rýchly a presný prehľad v oblasti povinného ručenia.

Napsat komentář