Krása a móda

Cievne prejavy na tvári sú neestetické

Ženy chcú byť pekné v každom veku. Osobitne ženám po štyridsiatke začínajú vznikať najrôznejšie „cévní projevy“ na tvári. Červené žilky sú neestetické a dajú za zakryť iba silnou vrstvou mejkapu. Ženy s veľmi citlivou pleťou trpia sklonom začervenania pokožky, ktoré sa objaví vždy, keď to najmenej potrebujú. Je vhodné tento problém včas riešiť.

Na trhu nájdete špeciálne krémy, ktoré potlačujú a zakrývajú cievne prejavy na koži, ale len výnimočne ich liečia. Najúčinnejšia liečba kožných vád cievneho pôvodu sa osvedčila pomocou amerického cievneho laseru najnovšej generácie – Vbieham Perfekta. Ten umožňuje efektívne odstraňovať najrôznejšie kožné patológie akými sú: popraskané a rozšírené cievky v tvári a dekolte, fialové žilky a metličkové varixy na dolných končatinách, nadmerné začervenania kože, znamienka cievneho pôvodu a rozsiahle cievne mapky tzv. „oheň“.

Laser Vbeam™ Perfecta nie je určený iba na „cévní projevy“ ale má aj dobré výsledky pri omladzovaní kože. Svoje uplatnenie nájde taktiež pri odstraňovaní pieh, slnečných a stareckých škvŕn, akné, pigmentácii kože alebo pri poikilodermii. Po zákroku ošetrené miesto prechodne stmavne, ale behom 10 dní zafarbenie vymizne a ložisko vybledne. Je potrebné dodržiavať rady lekára a dôsledne sa chrániť pred slnečným žiarením (hrozí pigmentácia ošetreného miesta).

Napsat komentář