Krása a móda

SPODNÁ BIELIZEŇ – AKÉ MÁME MOŽNOSTI?

Na trhu sú dnes dostupné nohavičky rôznych strihov, materiálov a farieb. Spomedzi širokej ponuky môže byť niekedy naozaj umenie si správne vybrať. Ak zvolíte vhodný typ pre vašu postavu, dokážu gaťky ešte o čosi viac podčiarknuť vaše prednosti. Platí to tiež naopak. Ak sa netrafíte do vhodného strihu, mohlo by to vášmu vzhľadu značne uškodiť.

TYPY, KTORÉ MÁME NA VÝBER

Ak začneme zoširoka, na trhu môžete nájsť nohavičky typu mini, midi a maxi. Základný rozdiel spočíva vo výreze, teda nakoľko je odhalený zadok. Do skupiny mini zaraďujeme gaťky ako stringy, a to najrôznejších druhov. Nájdete pre seba nohavičky G-string, C-string, T-string a mnoho iných. Do tejto skupiny ďalej patria tangá, brazilky alebo bikiny, ktoré sú ideálne pod obtiahnuté oblečenie a pôsobia sexy.  Midi nohavičky zakrývajú ženský zadok o čosi viac ako gaťky predchádzajúcej skupiny. V rámci tohto typu hovoríme o bežných nohavičkách, ktoré majú v páse gumičku a môžu mať vysoký pás alebo tiež pás na bedrách. Sú to gaťky vhodné na bežný deň, každodenné nosenie a tiež na šport.

Nohavičky, ktoré zakrývajú zadoček do maximálnej možnej miery, patria do maxi skupiny. V tomto prípade možno hovoriť napríklad o boxerkách, ktoré sa nielenže pohodlne nosia, ale môžu byť využité aj na spanie.

Ak si chcete spodnou bielizňou pomôcť k lepšej postave, potom sa poobzerajte po formujúcich nohavičkách. Pomôžu vyformovať žene bruško a zadok, takže sú vhodné aj pod naozaj upnuté oblečenie alebo večerné šaty.

AKO OŽIVIŤ SVOJU ZBIERKU NOHAVIČIEK?

Klasikou je sexy bielizeň zaujímavých farieb a s čipkou, tým určite nič nepokazíte. Práve naopak. Oživia nepochybne nielen váš šatník, ale aj vzťah. Ak však túžite po niečom praktickejšom a pohodlnejšom a napriek tomu sa chcete odlíšiť, potom môžete zvoliť klasické nohavičky s veselými vzormi. Tieto originálne kúsky nájdete na e-shope Dedoles, kde si máte naozaj z čoho vyberať. Rozhodnúť sa môžete pre gaťky so zvieracou potlačou, máte možnosť uprednostniť ovocný či kvetinový vzor, alebo len farebné bodky. Nohavičky sú zo zmiešaných materiálov, konkrétne z 95% bavlny a 5% tvorí elastan. Okrem kvalitného spracovania a pohodlia počas náročných pracovných dní si nepochybne zlepšíte deň.

Zamilované dvojice majú v tomto internetovom obchode jedinečnú šancu zakúpiť si aj také čosi ako trenky pre páry. Môžete si kúpiť trenky rovnakých vzorov a užívať si takto spoločné chvíle. Okrem iného sa vám bude bez pochyby perfektne spať. Tieto trenky pre páry sú takisto vtipné, veselé a originálne ako všetko, čo táto stránka ponúka. Ak máte vo svojom okolí dvojicu, s ktorou ste si blízki a môžete si dovoliť podarovať im takýto darček, potom si nemusíte ďalej lámať hlavu. Podarujete im niečo osobné a zároveň jedinečné. Trenky pre páry sú vyrábané z kvalitného a mäkkého materiálu, ktorý je vhodný aj pre tie najcitlivejšie pokožky. Pozostávajú zo 100% bavlny.

Popustite uzdu fantázii a trošku sa odviažte. Čas, keď sa u vás v skrini striedali gaťky čiernej a bielej farby sú už dávno preč. Môžete si konečne dovoliť niečo unikátne, vďaka čomu prejavíte svoje skutočné ja. Nohavičky Dedoles sú inšpirované svetom, ktorý nás obklopuje. Nechajte sa inšpirovať aj vy!

Napsat komentář