Obchody a služby Správy a zajímavosti

Darčekový box pre muža je hit. Venujte ho ako debnu s páčidlom

Chlapci, chlapi, muži… kde brať inšpiráciu na darčeky? Obdarovávame svojich najbližších, vymýšľame exkluzívne darčeky pre obchodných partnerov. Venovať fľašu s niečím ostrejším je tradičné, ale nešlo by to urobiť predsa len o niečo nápaditejším spôsobom?

Riešením problému, predsa len o niečo nápaditejšieho, ale stále dosť „ostrého darčeku“ je debna s páčidlom. Samozrejme nie prázdna, z ktorej však nemusí vyskakovať šumná dievčina, a dokonca ani chlpaté šteniatko. Darčeková debna môže byť plná tradičných dobrôt, a súčasne mať svoje exkluzívne srdce – niečo tvrdšie, vodku, rum, whisky, ale tiež pivo, víno, alebo likér. Samozrejme v žiadnom prípade nevenujte tento darček zadarmo! Nepýtajte peniaze, ale nech si to oslávenec či obdarovaný pekne odpracuje. Takže páčidlo ako súčasť darčeku je samozrejmosťou.

Box s páčidlom je hitom tohtoročných Vianoc

Pod stromčekom sa bude objavovať určite v mnohých domácnostiach. Darčeky takzvane „pod zub“ sú v kurze. Ak majú nápad ako darčeková debna, o to lepšie. Tá je skutočne drevená a dokonca ju môžete nechať na vrchnáku graficky upraviť. Pridať venovanie, PF, logo firmy, pokiaľ ju zamýšľate ako firemný darček.

Neobjednávajte drevo, objednajte rovno plnú debnu

Páči sa vám nápad, ale bojíte sa že vás čaká DIY? Nemusíte. Ideabox.sk je e-shop, ktorý vám dodá darčekový box s páčidlom na kľúč. Vyberiete si ho podľa obsahu a prípadne si necháte urobiť na mieru vrchnák. Ale ani týmto sa zdržovať nemusíte. Pod vianočný stromček sú nachystané boxy nielen s páčidlom, ale aj s vrchnákom s vianočným prianím, dokonca bez príplatku. Objednávajte, obsah sa nepokazí a vianočný darček máte vyriešený. Dokonca s dopravou zadarmo. Pre otca, pre priateľa, pre manžela, pre starého otca, pre brata, pre šéfa… Tieto perfektné darčeky nemôžu sklamať.

Napsat komentář