Cestovanie a svet

Luxusná dovolenka – rakúske CK

Hitom posledného obdobia sa stáva kúpa dovolenky od zahraničných tour-operátorov pod názvom rakuske CK. Čo si môžeme predstaviť pod pojmom rakuske CK. Sú to zahraničné cestovné kancelárie, väčšinou rakúske a nemecké, ktoré ponúkajú komplexné služby v oblasti cestovného ruchu.

Aj na webovom portáli Last minute dovolenka Belinda agency si môžete nájsť hneď niekoľko zaujímavých ponúk od zahraničných cestovných kancelárií. Najväčšou výhodou sú veľmi zaujímavé ceny zájazdov, často krát o tretinu nižšie ako od slovenských cestovných kancelárií. Avšak treba si uvedomiť, že odlet môže byť aj z niektorých vzdialených nemeckých letísk. Preto je potrebné kalkulovať aj nákladmi na dopravu na letisko. Ďalšou nevýhodou môže byť aj fakt, že delegát pre danú destináciu bude zrejme nemecky alebo anglicky hovoriaci, čo môže pre byť nevýhoda pre niektorých turistov.

Najväčšou výhodou je široká ponuka hotelov, ktoré sú často na vyššej kvalitatívnej úrovni, lebo nemeckí turisti si potrpia na väčší komfort a kvalitnejšie služby. Získate tak dobré služby za výhodné ceny. Nie je výnimkou, keď jeden zájazd je poskladaný z ponúk viacerých cestoviek. Jedna zabezpečí ubytovanie, druhá letenky, tretia transfer z letiska na ubytovanie. V prípade, ak Vám nevyhovuje ponuka zájazdov a last minute, tak na webovej stránke Belinda agency máte možnosť poskladať si vlastný zájazd podľa Vášho želania. Z ponuky si môžete vybrať letenky, ubytovanie ale môžete si prenajať aj auto. Pri troche šťastia, ak sa Vám podarí vybrať si ubytovanie alebo letenky pri rôznych akciách, tak si môžete zakúpiť dovolenku za veľmi výhodné ceny.

Napsat komentář