Cestovanie a svet

Ubytovanie Štrbské Pleso

Komfortné ubytovanie v obci Štrbské Pleso? Luxusný apartmán v hoteli Crocus**** s výhľadom z balkóna na Vysoké Tatry. Ubytovanie v hotelovom apartmáne prináša všetky výhody moderného relaxu aj viac súkromia a priestoru ako bežné hotelové izby. Užite si poriadnu dovolenku alebo víkendový pobyt – lukratívna destinácia Štrbské Pleso a ubytovanie v apartmáne štvorhviezdičkového hotela splní všetky vaše očakávania.

Hotel Crocus ponúka celoročné ubytovanie v centra obce Štrbské Pleso. Výborná dopravná dostupnosť hotela pritom neznamená viac hluku. Naopak, tiché apartmány poskytujú kvalitné ubytovanie v súkromí s komfortom hotelových služieb nadosah. Apartmán sa skladá zo spálne, z obývačky s lcd televízorom, kompletne vybavenej kuchynky a kúpeľne s vaňou.

Kuchynka apartmánu umožňuje vlastné varenie a stravovanie. Hotelová reštaurácia dopĺňa ubytovanie o stravovacie služby – raňajky, polpenzia, plná penzia. V hoteli je kaviareň, bar, biliard, spoločenské priestory. Súčasťou hotelových služieb je tiež wellness centrum, jacuzzi, fínska a infrasauna, masážne sprchy. Štrbské Pleso a okolie prekvitá turistickým ruchom a neobmedzenými možnosťami športu, zábavy a relaxu. Lyžovanie, kúpanie a wellness, golf, turistika a cykloturistika spríjemnia každú dovolenku aj víkendové pobyty.

Napsat komentář