Cestovanie a svet Krása a móda Obchody a služby

Samoopaľovací nástrek – o čo ide a aké výhody prináša?

Samoopaľovací nástrek je prírodná forma opálenia bez akýchkoľvek škodlivých látok. Výsledkom je dosiahnutie vášho vytúženého opálenia v rôznych odtieňoch. Táto forma opálenia je vhodná prakticky pre všetkých ľudí, ktorí chcú dosiahnuť krásne opálenie za pár hodín.

Nástrek vykonávajú kvalifikovaní ľudia, najčastejšie kozmetičky. Všetko sa to deje pomocou tlakovej pištole, ktorá má intenzitu zodpovedajúcu približne ôsmim návštevám solária. Opálenie má prirodzenú hnedú farbu, účinok je viditeľný už po troch hodinách a po dosiahnutí požadovaného odtieňu nástrek osprchujete a ďalej už netmavne.

Ako to funguje?

Ako už vyplýva z názvu, samoopaľovací nástrek funguje pomocou špeciálneho nástreku z určitých produktov. Základnou aktívnou zložkou je DHA, ktorá vytvára opálenie na koži. Je to zlúčenina získaná z cukrovej repy alebo z cukrovej trstiny. V praxi sa využíva už mnoho rokov ako farbiaca prísada a pridáva do rôznych potravinových alebo kozmetických prípravkov. DHA reaguje s bielkovinami, ktoré sa nachádzajú v koži a následne tak vzniká vysnívané hnedé opálenie.

Ďalšou zložkou produktov je erytrulóza, ktorá dopĺňa účinok DHA v samoopaľovacích výrobkoch. Je to stabilná zlúčenina, vďaka ktorej je výsledne opálenie bez akýchkoľvek škvŕn, pigmentov a pruhov.

Samoopaľovací nástrek a jeho výhody

Pri tejto forme opálenia sa nemusíte obávať žiadnych zdravotných rizík. Vysnívané opálenie dosiahnete za krátky čas pod dohľadom kvalifikovaných ľudí. Samoopaľovací nástrek je vhodný pre všetkých, a to aj pre tehotné a dojčiace ženy.

Pokiaľ ste kozmetička a máte záujem vykonávať túto činnosť, ktorá je obľúbená medzi ľuďmi, školenia prebiehajú v Česku ale aj na Slovensku, v Prahe a Trenčíne. V súčasnosti je uprednostňovaný online kurz, kde sa dozviete všetky potrebné informácie o tejto metóde. Nástrekové opálenie si zamilujete nielen vy ale aj vaši zákazníci, ktorí budú spokojnejší viac ako kedykoľvek predtým.

Napsat komentář