Krása a móda

Parfumy a očné tiene – v dobe koronavírusovej pandémia porazili rúž

Hovorí sa, že šarm Francúzok spočíva v tom, že si vždy vedia obliecť ten správny rúž. S rúškom či s respirátorom tento trend neskopírujeme. Hitom je „obliekať“ sa do vôní a dať si záležať na tom, ako vypadajú naše oči.

Top parfémové značky pre ženy a mužov

Zatiaľ čo o nákup oblečenia záujem poľavil, o vône nie. Voňať chceme aj doma a dnes nie je nič nezvyčajné, že okrem antiperspirantu si aj doma aplikujeme parfum. Jemnejšie vône máme dokonca i na noc. Parfumy pre ženy a mužov nepotrebujeme nakupovať v kamenných predajniach. Sú tam zbytočne predražené. Ideálne miesto na nákup parfumov je internet. Napríklad na Notino.sk kúpite top parfémové značky pre ženy aj mužov za skutočne nízke ceny.Vďaka tomu si môžeme doma vytvoriť svoju domácu parfumériu. Nezabudnite parfumy správne skladovať. Ideálna je chladnejšia miestnosť a tma. Patria do predsiení, v kúpeľniach sa im nedarí.

Dobrý make-up má zmysel aj v dobe koronavírusu

Rúž svoju dôležitú úlohu síce načas stratil, ale profesionálny make-up by sme nemali zanedbávať. Máte doma veľké množstvo šminiek, ktoré starnú, a s máloktorými ste spokojná? Skúste si nájsť profi značku a tej byť verná.

Make-up NYX je značkou profesionálneho make-upu, vďaka ktorému bude nádherne vypadať naša pleť, oči, obočie, ale tiež pery, pokiaľ sa im rozhodneme dať šancu. Túto značku profesionálnej dekoratívnej kozmetiky založila v roku 1999 v Los Angeles umelecká maskérka Toni Ko. Do make-upu premietla svoje dlhoročné skúsenosti a aj bežným ženám tak ponúkla vychytávky, ktoré boli známe iba profi maskérom. Značka ponúka svoje bestsellery, ale tradične prichádza aj s mnohými novinkami a predstavuje fashion trendy v oblasti make-upu, či presnejšie povedané, sama ich tvorí. Sortiment zahrnuje make-up pre pery a rúže, všetko pre tvár, oči a obočie. Nechýbajú paletky, štetce a doplnky, a ani make-up pre party look.

Očné tiene v hlavnej role

Aj tie z nás, ktoré sme bežne očné tiene nepoužívali, sme s rúškom na puse zmenili názor. Teraz sú to práve očné tiene, ktoré v našom skrášľovaní hrajú hlavnú úlohu. Krásne paletky sú veľmi lákavé, opäť je preto dobré vyberať s rozmyslom, aby sa nám zbytočne nehromadili a nestarli.

Určite by ste nemali prehliadnuť Makeup Revolution paletky. Táto obľúbená londýnska značka ponúka cenovo dostupný luxus vo vysokej kvalite. Pestré kombinácie farieb, ale aj decentné odtiene vo valérach telových odtieňov. To všetko v nádhernom dizajne obalov. Určite si aspoň jednu paletku vyberte aj do svojej kozmetickej výbavy. Makeup Revolution samozrejme nie sú len paletky. Takže pokiaľ hľadáte svoju „dvornú“ kozmetiku, možná ste ju práve našli. Je určite dobrou voľbou, ktorá vás nesklame. Naopak, prinesie do vášho líčenia profesionalitu, kvalitu a módne trendy.

Napsat komentář