Ekonomika a financie Obchody a služby Správy a zajímavosti

Web mapaobchodov.sk je úplne nový!

V súčasnosti je na internete množstvo stránok, ktoré poskytujú rôzne služby, či produkty a svojim návštevníkom poskytujú priestor pre ich potreby. Medzi veľmi obľúbený a veľmi premyslený web s dobrým nápadom patrí aj webstránka s názvom mapaobchodov.sk. Stránka je teraz úplne nová, tak si poďme zhrnúť novinky!

Webstránka mapaobchodov.sk patrí medzi veľmi atraktívne stránky pre každého, keďže ako už názov napovedá, nachádza sa tam zoznam s množstvami obchodov, ktoré viete kdekoľvek nájsť. Obchod si viete vyhľadať na mape a pozrieť si všelijaké podrobnosti. Keďže stránka prešla zmenou, je dobré povedať, čo sa na nej vlastne zmenilo

Čo je nové na webe mapaobchodov.sk?

Projekt webu mapaobchodov.sk vznikol v roku 2013 a práve nedávno došlo k úplnej a výraznej zmene k lepšiemu. Staršie stránky nevyzerajú už v súčasnosti veľmi lákavo a technológie vtedy tiež na weboch neboli veľmi rozvinuté. Našťastie sa tvorcovia projektu mapaobchodov.sk rozhodli stránku zmeniť. K výraznej zmene došlo aj z vonkajšej aj vnútornej časti webu. Stránka je oveľa viac prehľadnejšia a užívatelia sa môžu tešiť aj z rýchlej responzivity.

Aktualizáciou sa stránka stala takmer automatizovanou a aktualizáciou prešli aj dáta. Keďže v súčasnosti už sú na weboch možné rôzne technológie, na webe mapaobchodov.sk tiež došlo k prepracovaniu jadra a pridali nové technológie, ktoré návštevníci na stránke určite ocenia. Tieto zmeny prispeli k tomu, že web je teraz na úplne nerozoznanie od pôvodnej webstránky. Cieľom tohto projektu je pomôcť nájsť komukoľvek ktorýkoľvek obchod po celom Slovensku. Návštevník tak ušetrí množstvo času, ktorý by musel stráviť hľadaním napríklad otváracích hodín, presnej lokality a podobne. Takto je to všetko na jednom mieste a prehľadné pre každého. Postupne majú tvorcovia v pláne naďalej rásť a vytvoriť tak najväčšiu databázu kamenných obchodov na Slovensku!

Neváhajte a navštívte mapaobchodov.sk aj vy!

Napsat komentář