Cestovanie a svet

Romantický výlet nie len na Valentína

Aj vy patríte medzi ľudí, ktorí nechcú zavesiť svoje túlavé topánky na klinec? Ani to neskúšajte, veď cestovanie je tým najlepším spôsobom ako si odpočinúť, zažiť dobrodružstvo, ale aj romantické chvíle s partnerom.

Hory – jednoznačná romantika Doprajte si nezabudnuteľný zážitok s vašou polovičkou a vyberte sa na hory. Máte radi prírodu? V tom prípade navštívte aspoň jeden z deviatich slovenských národných parkov. Vysoké Tatry, Malá a Veľká Fatra ukrývajú množstvo chránených rastlín a živočíchov aj prírodné rezervácie. Ak dávate prednosť zimným športom, Tatry sú pre vás ako stvorené – lyžiarska sezóna je totiž v plnom prúde. Na horách si môžete dopriať aj adrenalín v podobe horolezectva, skialpinizmu a ďalších športov.

Láka vás história i zábava? Pokiaľ túžite po kombinácii kultúry, histórie a romantiky určite sa vydajte do nášho hlavného mesta – Bratislavy. Bratislava patrí medzi najnavštevovanejšie miesta na Slovensku. Nie je divu – nájdete v nej množstvo zaujímavých miest – ZOO, športovo-rekreačný areál Zlaté piesky, Dinopark, Bratislavský hrad a bohatý kultúrny život. Navyše dámy určite poteší návšteva nového nákupného centra Eurovea. Ak sa rozhodnete zájsť aj mimo Bratislavy, určite neopomeňte vinohradnícke mesto s bohatou históriou – Pezinok. Ubytovanie v Bratislave zoženiete veľmi ľahko. Môžete si vybrať zo širokej ponuky hotelov alebo penziónov. Ich cena sa odvíja najmä od lokality a servisu, ktorý ponúkajú.

Vychutnajte si krásne chvíle so svojou polovičkou na romantickom Slovensku. Môžete si vybrať z veľkého množstva výletov, či už na hory, do miest, alebo do wellness kúpeľov. Zážitok je predsa ten najkrajší darček.

Napsat komentář