Krása a móda

Správna spodná bielizeň zdôrazní vašu krásu a zakryje chybičky

Túžite vyzerať sexi a cítiť sa pohodlne? Kvalitná spodná bielizeň perfektne vyzdvihne vaše prednosti a zakryje nedostatky. Nezáleží na vašej hmotnosti, konfekčnej veľkosti či vašom tvare tela. Máme preto pre vás niekoľko tipov, ako vyzerať neodolateľne v spodnej bielizne.

Spodné prádlo a ešte niečo…

Každá móda hovorí jasnou rečou – zdravá pokožka je základ. Starostlivosť o pokožku spočíva nielen v dobrých telových krémoch, ale aj v pitnom režime – pite 1,5 až 2 litre čistej vody každý deň. Môžete sa trochu opaľovať, ak chcete, no nepreháňajte to!
Nemusíte navštevovať drahé soláriá jednoducho používajte opaľovací make-up.

Myslite na svoje pohodlie
Vyberte si spodnú bielizeň z mäkkých a príjemných materiálov, ktoré nebudú dráždiť vašu pokožku – hodváb, satén zamat. Čipka je znamenie ženskosti a nevinnosti a celkom dobre ozdobí vašu spodnú bielizeň.
Skvelou náhradou za čipku sú stužky, malé mašle a priehľadné materiály.

Podľa toho vyberajte spodné prádlo, ktoré bude na vás vyzerať dobre.
Vždy si vyberajte správnu veľkosť podprsenky, ktorá vám perfektne sadne a poskytne vám dostatočný komfort a podporu.
Čierna, vínová, fialová, hnedá alebo tmavá odvádzajú pozornosť od problémových partií.
V ostatných prípadoch sa rozhodnite pre farbu, ktorá sa hodí k tónu vašej pokožky. Jednoduché farby majú zoštíhľujúci efekt. Vyberte si malé vzory a potlače, ktoré nebudú priťahovať pozornosť na problémové miesta. Pod priliehavejšie oblečenie voľte tvarujúce nohavičky, vďaka ktorým dosiahnete zoštíhlenie problémových partií.

Napsat komentář