Obchody a služby Správy a zajímavosti

V čom je výhoda KLT boxov a prepraviek? Prezradíme vám!

Aj obyčajný človek, ktorý nepodniká a nevlastní žiadnu firmu vie, že skladovať materiál v ťažkých podmienkach ako je stodola, pivnica, alebo garáž nie je vôbec jednoduché. Uskladnený materiál a aj to, v čom je uskladnený je vystavený rôznym faktorom. Môže ísť napríklad o vlhkosť, meniacu sa teplotu alebo škodcov ako je napríklad hmyz. Každý chce svoj uskladnený materiál čo najlepšie chrániť pred vonkajšími vplyvmi a to platí aj pri podnikateľoch, alebo majiteľoch firiem. KTL boxy a prepravky sú budúcnosťou dneška!

Jednotka na európskom trhu a ich produkty

Medzi mnohých výrobcov európskej špičky, ktorí vyrábajú kontajnery, palety a aj KLT boxy a prepravky patrí aj firma Schoeller Allibert. Ich produkty vyvíjajú so zreteľom na ich využitie v siedmich kľúčových oblastiach: poľnohospodárstvo, automobilový priemysel, potravinárska výroba, nápojový priemysel, maloobchod, priemyselná výroba a poskytovanie poolingových služieb prostredníctvom ich zákazníkov. Špecializujú sa aj na KLT boxy a prepravky, ktoré uľahčujú život veľkým firmám, ale aj malým súkromníkom. Tieto stohovacie prepravky a boxy sú veľmi využívané a žiadané mnohými firmami po celej Európe a keďže je distribútor Schoeller Allibert špičkou na trhu, disponuje mnohými predanými produktami a spokojnými zákazníkmi.

Pevné, stohovateľné a univerzálne, tak znie heslo KLT boxov

Všetky produkty firmy Schoeller Allibert sú vyvíjané a designované tak, aby bola zaručená ich maximálna životnosť. Zvláštnu pozornosť venujú výberu a kvalite materiálu, ktorá vydrží dlhé roky aj v náročných výrobách a pri extrémnych podmienkach. Všestrannosť boxov je predurčená k využívaniu v rôznych odvetviach priemyselnej aj nepriemyselnej výroby. Tieto boxy sú taktiež vytvorené a navrhované inžiniermi, ktorí navrhli KLT box z materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a aj tvrdosť. Výhodou KLT boxov je napríklad aj chemická rezistencia voči väčšine chemických látok, ktorá sa vo výrobe vyskytuje. Vďaka použitému materiálu vydrží tiež rozdielne teploty 10 ºC až + 30 ºC. Vnútorné hrany sú hladké, aby bolo umožnené maximálne využitie a objem vnútorného priestoru. Hlavné výhody sú tiež ploché dno, ktoré je kompatibilné so všetkými automatizovanými systémami, integrovaný priestor pre etikety a popisy, špeciálne vertikálne spevňovacie rebrá pre zaistenie maximálnej stability a stohovateľnej nosnosti až 1000 kg.K ďalším prednostiam patrí aj jednoduchá údržba a umývateľnosť. Plastové prepravky všetkých typov sú navyše plne recyklovateľné.

Odolné riešenie stohovania a tiež prepravy – KLT prepravky

KLT prepravky sú vyrábané v piatich veľkostiach, ktoré je možné navzájom stohovať. Najväčšiu popularitu si získali euro prepravky v klasických rozmeroch. Tesne za nimi sa umiestnil špeciálny typ stohovateľnej prepravky Euroclick, ktorú si zákazníci Schoeller Allibert obľúbili vďaka schopnosti regulácie vnútornej výšky prostredníctvom click boosterov. Niekedy je žiaduce, aby obsah stohovateľných prepraviek zostal počas prepravy a skladovania chránený, preto k stohovateľným prepravkám ponúkajú aj niekoľko bezpečnostných riešení, ktoré tovar zneprístupní nezvaným hosťom. V ponuke tejto firmy sa tiež nachádza niekoľko viek ku stohovateľným prepravkám, ktoré sú prispôsobené tak, aby sa aj zatvorené prepravky dali bez problémov stohovať. V sklade tiež môžu prísť vhod držiaky štítkov, ktorými môžete stohovateľné prepravky označiť a udržať tak tovar prehľadne rozdelený. Väčšie stohovateľné prepravky tiež možno sprehľadniť rozdeľovačom – vďaka tomu sa v prepravkách nepomieša ani ten najmenší tovar.

Napsat komentář