Cestovanie a svet

Víkendové pobyty ako darček

Už je to dlho, čo ste svoju manželku neprekvapili. Blíži sa výročie Vašej svadby a tak by to chcelo niečo netradičné, no súčasne veľmi príjemné. Víkendové pobyty pre dvoch Vám takéto prekvapenie stopercentne zabezpečia. Prežite spolu romantický víkend ako v čase, keď ste boli do seba beznádejne zaľúbení.

Váš romantický víkend Vám ušijeme na mieru. Vyberte si miesto Vášho pobytu a my zabezpečíme všetky Vaše požiadavky. Najprv sa ale pozrite na zoznam balíčkov, ktoré Víkendové pobyty pre Vás pripravili. Môžete si niktorý z nich objednať na poslednú chvíľu. A je z čoho vyberať! Taký wellness víkend v Luhačoviciach ponúkne Vám aj Vašej manželke dostatok priestoru na relaxáciu, masáže aj romantickú večeru pri sviečkach.

Hľadáte niečo tematicky netradičné? V tom prípade Víkendové pobyty ponúkajú skvelý stredoveký hotel. Iba necelú hodinu cesty z Prahy sa nachádza romantické miesto, kde sa ocitnete niekoľko storočí späť. Pri stredovekej večeri aj raňajkách môžete znovu dobývať srdce svojej vyvolenej. Víkendový pobyt pre dvoch obohatí Váš vzťah o nevšedné romantické zážitky. Na Vaše výročie svadby bude Vaša manželka ešte dlhé roky s láskou spomínať.

Napsat komentář