Cestovanie a svet

Ako na najlacnejšie letenky do Londýna?

Lacné letenky Londýn, najlacnejšie letenka Bratislava – Londýn a späť. Tiež často lietate letecky do Londýna v Anglicku a vždy sa novo zháňate po ponukách lacných leteniek nízkonákladových leteckých spoločností?

Lacné letenky do Londýna a späť sú pre vás pripravené ako v akčných ponukách leteniek, tak v predaji letov od ďalších veľkých či malých aeroliniek, ktoré ponúkajú skutočne nízke ceny letenky London v Anglicku, prípadne ďalších miest a letísk vo Veľkej Británii (spojené kráľovstvo). Drobná zrada sa skrýva aj v ponúkanej cene. Tá totiž často neriadia letiskovú taxu a niektoré ďalšie poplatky. Výsledná cena (u najlacnejších leteniek) teda býva často dvojnásobná oproti tej, ktorá je vám ponúknutá.

Všetky tieto poplatky je ale možné veľmi ľahko nájsť na stránkach spomínaných dopravcov. Letenky lacných dopravcov sa spravidla objednávajú on-line a platí sa za ne platobnou alebo kreditnou kartou. Miesto leteniek dostanete kód, umožňujúci vstup na palubu lietadla. Záujemca si obvykle môže letenky objednať aj telefonicky, ale za poplatok. Ponúkajú je aj niektoré cestovné kancelárie a špecializované weby.

Napsat komentář