Cestovanie a svet Obchody a služby Správy a zajímavosti

Tandemový zoskok: Aké prináša benefity?

Premýšľate na ideálnym darčekom pre niekoho, kto obľubuje adrenalín? V tom prípade si neváhajte vybrať tandemový zoskok, ktorý prináša hneď niekoľko benefitov. V prvom rade ide o nezabudnuteľný darček, ktorý obdarovaní jednoducho ocenia. Okrem iného, prinášame vám aj bližšie informácie, ktoré je dôležité poznať.

Už žiadne kytice kvetov, otrepané čokolády či pohľadnice! Je čas na iné darčeky. Napríklad, výborným riešením je tandemový zoskok, ktorý môžete darovať skutočne komukoľvek. Už dávno neplatí, že tento druh darčeku je vhodný len pre odvážlivcov. Predsa len, každý z nás by mal prekonávať svoje limity a vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Nie je krajší pocit, ako to, keď prekonáte vlastný strach. Preto pouvažujte aj nad takýmto druhom darčeku pre vašich blízkych. Adrenalínové darčeky sú predsa len veľmi vítané a určite ich každý ocení. Čo je však na tandemovom zoskoku tak dobré a čo by ste o ňom určite mali vedieť?

Zaručí pocit slobody

Nech už máte akékoľvek problémy a starosti, tandemový zoskok jednoducho zabezpečí to, že na všetko zlé nachvíľu zabudnete. Zrazu už len budete myslieť na danú prítomnosť a moment, ktorý si naplno užijete. Tandemový zoskok je preto jednotkou na trhu, čo sa týka vypnutia mysle a prídenia na iné myšlienky. Zrazu budete slobodní a bez akýchkoľvek zábran. Zažiť tandemový zoskok by mal jednoducho každý, aspoň raz za život. Predsa len, je to obrovský zážitok, ktorý si zamilujete.

Vhodný pre deti, ale aj dospelých

Niektorí ľudia možno hovoria, že tandemový zoskok je vhodný len pre odvážnych dospelých ľudí a milovníkov adrenalínu, no nie je to tak. Samozrejme, zoskok z výšky sa neodporúča kupovať ľuďom, ktorí majú zdravotný problém a obrovský strach z výšok. Mohli by ste im totiž len uškodiť. V každom prípade, tandemový zoskok je vhodný aj pre deti. V zásade sa mení len výška zoskoku. V prípade detí do 12 rokov ide o výšku 3000 metrov a v prípade dospelých ide o 4000 metrov.

Voľný pád a let padákom

Čo sa týka voľného pádu, vo všeobecnosti platí, že trvá po dobu 55 sekúnd. Všetko to však závisí od konkrétnej váhy pasažiera. Voľný pád si však zaručene užijete, pretože práve ten predstavuje najväčší adrenalín.

Okrem iného, let padákom trvá približne 7 minút. Opäť to však závisí od všetkých dôležitých faktorov. Skok padákompredstavuje dokonalé vypnutie mysle. Myslieť budete len na daný okamih a prítomnosť, práve preto je tandemový zoskok tak skvelým riešením v rámci darčeku.

Po samotnom lete padákom vás čaká bezpečné pristátie. Všetko je to totiž pod dohľadom skúsených a kvalifikovaných inštruktorov, ktorí na vás dávajú po celú dobu pozor. Okrem iného, po pristátí dostanete aj špeciálny certifikát o tom, že ste takýto zoskok absolvovali. Všetko je to bez potreby lekárskej prehliadky.

Napsat komentář