Krása a móda

Chĺpky odstráňte natrvalo

Dávno preč sú časy, keď spod pazúch každej ženy vytŕčali čierne chĺpky a chlpatými nohami sa nikto nezaoberal. Dnes je normou hladká koža bez chlpov. „Chloupky“ skrátka nie sú in. A to platí u žien, ako aj u chlapov.

Existuje množstvo techník, ako sa zbaviť chlpov. Depilácia pomocou žiletiek nevydrží dlho, odstraňovanie chlpov depilátormi a voskami je bolestivá. Chĺpky odstránite ľahko špeciálnymi krémami, ktoré sú ale agresívne k pokožke. Pre mnohých ľudí je neustále odstraňovanie chlpov veľmi nepopulárnou činnosťou preto hľadajú cesty, ako sa zbaviť ochlpenia natrvalo. Chĺpky už skrátka nie sú v móde.

V poslednom desaťročí sa najefektívnejšou metódou trvalého odstránenia ochlpenia stala laserová epilácia(depilácia). Jedná sa o takmer bezbolestnú depilačnú techniku s viditeľnými výsledkami už od prvého ošetrenia. Po opakovaných aplikáciách vysoké percento chĺpkov vymizne navždy. Depilácia laserom je určená pre ženy, ako aj pre mužov. Vďaka nej budú Vaše „chloupky“ trvalo redukované a Vy si budete užívať nádherne hladkú pokožku. Ako príjemný vedľajší efekt laser sťahuje póry a kožu tak vyhladzuje. Vaša pokožka bude rozhodne krajšia, ako bola pred tým.

Napsat komentář