Ekonomika a financie Počítače a internet

Čo je Magento a prečo je tak obľúbené u majiteľov e-shopov?

Magento je výkonný e-shopový systém, ktorý sa využíva po celom svete. Jedná sa o softvér, na ktorom si viete vybudovať veľký e-commerce systém bez akýchkoľvek obmedzení. Aké benefity prináša?

Výhodou e-commerce systému Magento je jeho prepracovaný softvér, ktorý prechádza neustálym vývojom. Vďaka tomu môžete mať istotu, že váš e-shop bude po stránke funkcionality neustále v súlade s najnovšími trendami a technológiami. V aktuálnej dobe je dostupná najnovšia verzia systému označovaná ako Magento 2. Rozdiel medzi Magento 1 a Magento 2 nie je len jeden. Vylepšených bolo viacero kľúčových parametrov ako rýchlosť a možnosti automatizácie. Magento 2 tak prináša výrazne lepšiu funkcionalitu a širšie možnosti pre majiteľov e-shopov.

Prepracovaná administrácia

Výhodou, ktorú prináša Magento 2 e-shop, je najmä prepracovaná administrácia vášho internetového obchodu. V prehľadnom prostredí máte priamy prístup ku sledovaniu všetkých objednávok a ďalších kľúčových analytických údajov. Na jednom mieste vidíte všetky dáta, ktoré sú dôležité pre vaše podnikanie. Súčasťou sú rôzne detailné reporty a široké možnosti v rámci skladového hospodárstva.

Výkon a bezpečnosť

Systém Magento disponuje vysokou výkonnosťou, vďaka čomu je vhodný aj pre veľké medzinárodné projekty, ktoré denne navštevujú desiatky tisíc návštevníkov. Benefitom je špičkové zabezpečenie. Nemusíte sa tak obávať, že váš e-shop ovládnu hackeri ako mávnutím čarovného prútika.

Prepojenie na externé aplikácie

Magento podporuje prepojenie so širokým spektrom rozličných externých aplikácií. Či už analytických a marketingových nástrojov, alebo ďalších aplikácií tretích strán. Svoje podnikanie tak dokážete jednoducho automatizovať. E-shop bude šetriť váš čas a svoju pozornosť môžete venovať dôležitejším veciam.

Napsat komentář