Bývanie

Interiérové ​​dvere

Vybavte si svoj ​​dom kvalitne ak tomu nesmie chýbať ani štýlové dvere. Veľmi obľúbená je dvere fotogaléria, vďaka ktorej si budete môcť lepšie predstaviť dvere. Zaujímavosťou sú presklené zhrňovacie dvere, ktoré vyžarujú svojou krásou.

Pre Váš dom sú vhodné taktiež jednoduché posuvné dvere a do Vašej kúpeľne sú ideálne sprchové dvere a zásteny. Do domu či bytu sa hodí aj rustikálne drevené dvere, ktoré sú charakteristické svojimi originálnymi tvarmi. Najžiadanejším trendom sú dvere v jednoduchom prevedení s výrazným detailom alebo prvkom oživujúcim ich vzhľad.

Jednoduchosť a praktickosť ponúka plné dvere, ktoré bez zasklievacích líšt pôsobí elegantným a čistým dojmom. Pýtate sa, čo je na plných dverách trendy? Ponúka sa hneď niekoľko možností. Veľmi moderné je nenápadné priečne dyhovanie, moderný vzhľad dodá dverám aj jednoduchá línia matné kľučky, ktorá nemá otvor pre kľúč. Túto variantu je vhodné zvoliť len tam, kde nepredpokladáme nutnosť zamykanie. Mnoho firiem vám vyrobia aj atypické rozmery, presne podľa vašich prianí a potrieb. V našej ponuke nájdete rôzne varianty celodrevených a presklených dverí. Určite si vyberie každý.

Napsat komentář