Cestovanie a svet

Last minute Bulharsko

Láka vás last minute dovolenka a zamýšľate vyraziť práve do Bulharska? Chcete stráviť príjemný a bezstarostný čas odpočinku v Bulharsku a využiť pritom čím ďalej tým obľúbenejších a atraktívnych last minute.

Bulharsko vám môže ponúknuť prekrásne čisté Čierne more. Tešiť sa môžete aj na nádherné pláže, ktoré na niektorých miestach patria k jedným z najdlhších. Veľmi obľúbená turistická oblasť je Primorsko, ktorú radi navštevujú turisti z Českej republiky. Pri vašej dovolenky Last Minute Bulharsko môžete tiež vyskúšať niektoré z adrenalínových športov.

Do nich patrí napríklad zoskoky padákom, paragliding či jazda na vodných lyžiach. Dovolenka v Bulharsku vám teda ponúka veľkú škálu zážitkov. Pre turistov z celého sveta je tu 380 km upravených pláží, až 300 hodín slnečného svitu v letnom období, priemernú dennú teplotu vzduchu 23 – 25 ° C a teplotu vody 23 – 25 ° C pri 70 – 75% vlhkosti vzduchu ak tomu bulharská pohostinnosť a nespočetné množstvo kultúrnych a historických pamiatok. V zime môžete stráviť čas na lyžiach či snowboarde v horských strediskách Bansko, Borovets, Pamporovo ai Bulharské hory sú preslávené svojou jedinečnou atmosférou. Voňajúce lesy, sopečné skalné útvary, kaňony a množstvo jaskýň ponúkajú veľké množstvo zážitkov.

Napsat komentář