Krása a móda

Poďte si dopriať krásu a štýl každý deň v roku

Krása má mnoho podôb. Nájdete ich nielen na móle, sociálnych sieťach, doskách, ktoré znamenajú svet, v televízii, veľkých šou či exotických destináciách, ale i v každodenných maličkostiach a tiež v magazíne Krása a štýl. Inšpirácie do domácnosti, šatníka, záhrady či kuchyne – na svoje si prídu nielen ženy. Je to tak trochu iný web, ktorý nerieši témy len po povrchu, ale ide naozaj do hĺbky a snaží sa byť pre svoje čitateľky a čitateľov reálne prínosný.

Poradiť, inšpirovať a urobiť deň zaujímavejším, krajším – to je heslo tvorcov magazínu Krása a štýl. Zaiste sa so záujmom začítate do podnetných článkov z kategórie krása, zdravie, vzťahy, relax a domácnosť a nebudete sa od nich vedieť odtrhnúť.

Very attractive young woman close up portrait. Beautiful female indoor. Curly haired lady. Red-haired girl. Redhead with wavy hair.

Krása a štýl – web pre každého

V širokom zábere tém si nájde každý to svoje. Či už recept na chutné jedlo, alebo radu, čo a ako vyčistiť, skladovať, nadizajnovať, vylepšiť alebo pestovať. Odpovede dostanete i na menej či viac závažné problémy vzťahové, prípadne zdravotné. Potešia vás i rodinné a detské témy. Nájdete tu aj hodnotné tipy pre krásu tela, pokožky, vlasov i nechtov. Napríklad články o tom, ako sa zbaviť akné, ktoré trápi mnoho ľudí, a to nielen dospievajúcich. No a keď sa k tomu chcete i trochu rozptýliť po náročnom dni, prečítajte si články z kategórie RELAX. Z podrobného online snára si môžete vyložiť sen z minulej noci alebo odhaľte, čo čaká vaše znamenie počas celého roka.

A čo ešte?

Magazín Krása a štýl sa prihovára každému, kto o to stojí a snaží sa vychutnávať život v harmónii tela a duše. A čo je ešte jeho veľkou prednosťou? Nenájdete v ňom politiku ani bulvár. Oddýchnete si, zabavíte sa a dozviete sa šikovné rady z mnohých oblastí. Navštívte ho a budete naozaj milo prekvapení. A ak náhodou nenájdete, čo by ste chceli vedieť, bez problémov sa o to podeľte v komentároch alebo na facebookovej stránke webu.Redakcia magazínu urobí, čo bude v ich silách, aby vám vyšla v ústrety.

Napsat komentář