Bývanie

Štýlové bývanie v Bratislave – kde ho hľadať?

Niektorí sa na Bratislavu pozerajú krivým pohľadom, no faktom je, že v hlavnom meste Slovenska sa dá bývať veľmi príjemne a štýlovo. Kde však takéto bývanie hľadať? Aj samotní Bratislavčania sa zhodujú – Staré Mesto je fajn!

Staré Mesto tvorí mestskú časť Bratislavy. Nachádza sa tu historické centrum, hradný vrch i nábrežie Dunaja. Niet divu, že patrí k najnavštevovanejším častiam hlavného mesta Slovenska.

Výhoda – všetko blízko

Jednou z veľkých výhod Starého Mesta je fakt, že tu máte všetko po ruke. Reštaurácie, kaviarne, bary, ale tiež obchody a kultúrne ustanovizne k životu v Starom Meste jednoznačne patria. Výborná občianska vybavenosť a dostupnosť služieb sú jednoznačným plusom tejto lokality.

Menej zelene, ale…

Zelené plochy sú otázkou pre azda každé mesto na Slovensku a Bratislava nie je výnimkou. Staré Mesto ponúka výhodu aj v tomto smere, a síce pomerne dobrú pešiu dostupnosť na Kalváriu či do Horského Parku. Zaujímavým riešením je tiež extenzívna zelená terasa na 6. poschodí komplexu Premiére na Šancovej ulici. Keby mali všetky byty v Bratislave takéto terasy, celá Bratislava by sa mohla od pýchy zelenať.

Skvelá sieť komunikácií

Lokalita Staré Mesta a už spomínaná Šancová ulica pokojne znesie prívlastok spoločenská. K tomuto stavu prispieva aj skvelá dopravná obslužnosť. Obyvatelia Šancovej veľmi radi a často využívajú rýchle napojenia a komunikácie vedúce k železničnej stanici, letisku či diaľnici D1. Tých, ktorí nešoférujú, zase poteší početné zastúpenie zastávok MHD.

Voľné byty v Starom Meste? Máme tip!

Riešite predaj bytov v Bratislave a hľadáte voľné možnosti v Starom Meste? Dohodnite si obhliadku vzorového bytu v komplexe Premiére! Vyberte si niektorý z bytov, apartmánov či štúdií a začnite nový život v Starom Meste.

Napsat komentář