Obchody a služby Správy a zajímavosti

MEWA prekračuje kanál La Manche: Servis čistiacich utierok odteraz aj v Anglicku

MEWA pokračuje v rozširovaní svojho vedúceho postavenia na trhu v Európe. Poskytovateľ textilných služieb ponúka svoj servis čistiacich utierok odteraz aj v Anglicku. Novinkou je aj predajná stratégia pre britský trh. Po prvýkrát si môžu zákazníci objednať čistiace utierky na internete.

MEWA ponúka svoj servis čistiacich utierok odteraz aj v Anglicku. Nové sídlo podniku sa nachádza v Birminghame. Poskytovateľ textilných služieb je teda aktívny už v 21 európskych krajinách. „Vstup na trh v Anglicku pre MEWA znamená veľa,“ hovorí Elena Holanová  konateľkaMEWA Textil-Service SR s.r.o.. „Na jednej strane stále pokračujeme v raste a budujeme si úlohu lídra v brandži. Na druhej strane podnikáme nové kroky v oblasti digitalizácie. Vytvárame digitálne služby, aby sme mohli svojim zákazníkom ponúknuť pridanú hodnotu.“

Po prvýkrát si môžu zákazníci požadované čistiace utierky objednať v online shope (www.mewa.co.uk). Pri výbere a objednávaní produktov pomáha zákazníkom navigátor „the cloth finder“. S ním sa dá ľahko zistiť, ktoré čistiace utierky budú tie pravé. Online nástroj položí niekoľko otázok o type nečistôt a požadovaného čistiaceho výkonu. Navrhnuté služby si potom možno rovno rezervovať.

Internetový obchod je k dispozícii zatiaľ len v Anglicku. V priebehu roka sa plánuje zavedenie podobného online shopu aj v Španielsku a Maďarsku.

2,7 milióna ľudí čistí stroje a zariadenia v podniku utierkami MEWA. Odteraz je servis k dispozícii aj v Anglicku (Foto: MEWA)

MEWA Textil-Management

Spoločnosť MEWA zásobuje zo 45 prevádzok podniky po celej Európe pracovnými a ochrannými odev-mi, čistiacimi utierkami, rohožami na zachytávanie oleja a klasickými rohožami, ako aj pod značkou „World Wide Work by MEWA“ ochrannými pracovnými pomôckami. Celkom 5.600 zamestnancov má na starosti viac než 188.000 zákazníkov z oblasti priemyslu, obchodu, remesiel a gastronómie. V roku 2018 dosiahla skupina MEWA obrat vo výške 704 miliónov eur. Spoločnosť MEWA, ktorá bola založená v roku 1908, je dnes vedúcou spoločnosťou v oblasti textilného manažmentu. V novembri 2013 sa dostala MEWA medzi troch favoritov Nemeckej ceny trvalo udržateľného rozvoja v kategórii “Nemecké produkty/služby”. Spoločnosť bola roku 2019 štvrtýkrát ocenená vydavateľstvom Deutsche Standards “Značkou storočia” a ďalej bola roku 2015 druhýkrát vyznamenaná ako “Vedúca značka na svetovom trhu”.

 

Ďalšie informácie o textilnom manažmente MEWA získate na:

MEWA Textil-Service SR s.r.o.,Varšavská 29, 83102 Bratislava, Tel.: +421 2 44636097

Fax: +421 2 44462908, E-Mail: bratislava@mewa.sk, www.mewa.sk

MEWA Textil-Management vo filme:

Viac o spoločnosti MEWA nájdete na http://www.mewa.sk/newsroom/vsetky-videa/

MEWA na Twitteri:twitter.com/mewa_sk

 

Napsat komentář