Cestovanie a svet

Ubytovanie Terchová

Terchovú si isto zamilujete. Táto obec nachádzajúca sa pod vrcholkami Malej Fatry má dlhú históriu a pre svoju polohu a jedinečnosť sa stala vyhľadávanou turistickou destináciou. Z nášho ubytovania v Terchovej je to do Vrátnej iba pár minút. Vo Vrátnej začínajú atraktívne turistické trasy v Malej Fatre. V tomto stredisku máte k dispozícii veľa atrakcií na príjemné strávenie voľného času. Jazdu na kolobežkách, výlet kabínkovou lanovkou na hrebeň Malej Fatry alebo turistiku v Jánošíkových dierach si môžete užiť s celou rodinou.

Ubytovanie v Terchovej s deťmi je u nás veľmi pohodlné. Vlastníme certifikát Vstúpte s dieťaťom od Únie materských centier. Pri každej chate sa nachádza detské ihrisko. Deti sa tu môžu hrať na pieskovisku, majú tu k dispozícii preliezky, hojdačky aj šmykľavku. Deti do 3 rokov majú u nás ubytovanie zadarmo. Na požiadanie vám do izby pripravíme detskú postieľku.

Ak sa chystáte ubytovať sa v Terchovej, budeme radi ak sa rozhodnete pre ubytovanie v chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Prajeme vám príjemnú dovolenku!

Napsat komentář