Obchody a služby Zdravie a životný štýl

Užívajte pravidelne echinaceu. Podporí nielen vašu imunitu

Správne fungujúca imunita je základom zdravia. Pomáha nám odolávať vírusom aj baktériám. Ak sa už nakazíme, máme veľkú šancu zdolať ochorenie s menšími komplikáciami a rýchlejšie. Z prírodných výživových doplnkov sa pre podporu imunity odporúča echinacea.

Ako prostriedok proti rôznym zápalovým ochoreniam ju používali už indiánske kmene a od 19. storočia sa presadila aj v modernom európskom liečiteľstve. Dnes ide o oficiálne schválený výživový doplnok pre posilnenie imunity. Ideálne je užívať ju vo forme tabletiek s ďalšími účinnými zložkami. Veľmi zaujímavú kombináciu ponúka vo svojom produkte Echinacea 500 plus 60tab. český výrobce Naturvita. Na Slovensko jej produkty dováža Happy Trade a kúpite ich v online lekárni Greenlike.sk.

Echinacea 500 plus 60tab. je zaujímavou kombináciou výťažku 1:6 z Echinacea purpurea v kombinácii s ďalšími účinnými zložkami: s reishi (extrakt 20:1), s kyselinou askorbovou, citrátom zinočnatým, inulínom a vitamínom C.

Lepšia imunita aj zdravšia pokožka

Rastlinka echinacea je silným pomocníkom pri podpore imunitného systému aj dýchacích ciest. Zvyšuje ich odolnosť pri chladnom počasí, upokojí podráždené hrdlo, hltan aj hlasivky. Má ale aj účinky priaznivo ovplyvňujúce odplavovanie škodlivín z tela. Vie totiž rozprúdiť našu lymfu. Nesprávne prúdiaca lymfa je tiež príčinou celulitídy, vyrážok, vrátane akné, či rôznych ekzémov i psoriázy. Pri pravidelnom vnútornom užívaní echinacey sa nám zlepší aj stav pokožky či jej pomôžeme pri hojení. Akútne problémy a hojenie je možné podporiť aj olejom z echinacey. Urýchli hojenie po uštipnutí hmyzom, popálenín, poranení kože, a to vrátane predkolenných vredov typických pri zle kompenzovanej cukrovke.

Echinacea patrí medzi najsilnejších prírodných pomocníkov

Príroda nám ponúka pomocníkov na mnohé neduhy ľudského tela aj duše. Echinacea patrí medzi tie byliny, ktoré by rozhodne nemali chýbať v modernej prírodnej lekárničke. Ideálne je užívať ju preventívne a podporiť tak svoje zdravie.

TIP: Vyskúšajte Biosil. Ide o skvelého pomocníka pre vlasy.

Napsat komentář