Cestovanie a svet

Dominikánska republika last minute

Dominikánska republika last minute. Pokiaľ radi plánujete svoju dovolenku na poslednú chvíľu máme pre Vás skvelý tip. Ponúkame Vám Dominikánsku republiku last minute zájazdy, ktoré sú označené skratkou LM. Nič nie je nemožné.

Dominikánska republika i v našej ponuke last minute ponúka množstvo pobytov i pre tých najnáročnejších . Dominikánska republika je zárukou slnečnej dovolenky, širokých slnečných bielych pieskových pláží pri azúrovom mori. Relaxovať môžete slnením sa na pieskových plážach v opojení tradičných miešaných nápojov z rumu, ale i aktívne športovými aktivitami no i poznávaním kultúry a histórie tejto časti „Nového sveta“. Starobylé viktoriánske budovy, pevnosti z čias osídľovania Španielmi, množstvo múzeí uchvátia nejedného návštevníka.

Nájdete tu i bohatý denný i nočný program a ten nesklame nikoho. Dominikánska republika last minute Vám umožní aj spoznať za dobrú cenu túto pre našinca neznámu krajinu. Je totiž obľúbenou a vyhľadávanou hlavne kvôli plážam, ktoré sú podľa oficiálnych údajov UNESCO najkrajšie na svete, ale v krajine sa nachádza i šestnásť národných parkov s bohatou flórou i faunou. Doprajte si luxusnú bezproblémovú dovolenku, obdarujte seba i Vašich blízkych fantastickými zážitkami. Tunajšiu atmosféra tropického letoviska s perfektnými službami bude naozaj vašou kvalitnou zaslúženou odmenou a tým správnym nabratím energie do ďalšej práce. Vyberte si zo širokej ponuky last minute zájazdov

Napsat komentář