Krása a móda Obchody a služby Správy a zajímavosti

Školské tašky pre všetky deti

Pripravujete svoje deti na začiatok školského roku a hľadáte pre nich školské tašky, aktovky a rôzne školské potreby? Jednoduché riešenie pre vás a váš rýchly nákup poskytuje firma Stil, ktorá na svojom internetovom obchode ponúka školské batohy pre všetky vekové kategórie. Okrem iného v ich ponuke nájdete aj sety pre vašich najmladších školákov, ktoré zahŕňajú školskú aktovku, peračníky, boxy a peňaženky s rovnakým vzorom.

Školské tašky pre prvákov môžete vyberať z najrozličnejších vzorov, pre dievčatá s mačičkami alebo kvietkami a pre chlapcov tu nájdete širokú škálu modrej s autami či futbalovými motívmi. Pri výbere školskej aktovky pre vášho prváčika je dôležitým aspektom nízka váha aktovky, nakoľko detský chrbát je stále vo vývine a nemal by byť nadmerne zaťažený. Firma Stil ponúka kvalitné batohy s ergonomickou vlastnosťou, ktorá umožňuje prispôsobenie sa chrbtici každého žiaka.

Školské tašky pre tretiakov sú svojou váhou prispôsobené väčším deťom, majú vyššiu nosnosť, ktorá je potrebná pre väčšiu záťaž kníh. Vyberať môžete z rôznych farebných vzorov a motívov, ktoré sú prispôsobené pre vyspelejšie deti, napríklad motív vesmíru alebo indiánske pierka.

Ak hľadáte školské tašky pre piatakov, neváhajte si pozrieť širokú ponuku batohov s jednoduchšími vzormi, s ktorými sa vaše deti budú cítiť väčšie a vyspelejšie. Už žiadne vzory s kvietkami či mačičkami, ale jednoduché a farebné tašky. Tieto tašky majú aj väčší objem vzhľadom na množstvo kníh, ktoré so sebou budú nosiť vaše deti na druhom stupni základnej školy. Ich váha je nízka a sú prispôsobené tak, aby nezaťažovali chrbticu.

Školské batohy sú certifikované a ich kvalita je potvrdená aj lekármi. Produkty firmy Stil nájdete na stil.sk a aj v kamenných predajniach – v papiernictvách v darčekovej sekcii. Nechajte svoje dieťa v škole zažiariť s peknými módnymi doplnkami a zároveň užitočnými školskými aktovkami.

Napsat komentář