Bývanie Obchody a služby

Vyskúšajte nové obliečky na vankúše a oživte svoj domov

Či už hľadáte obliečku pre vankúš na kreslo v obývačke alebo na posteľ vo vašej spálni, určite by ste mali zvážiť nielen jej materiál, ale aj vzhľad. Pravidelnou výmenou obliečok dáte interiéru zakaždým nový nádych a pri posteľných vankúšoch si výmenou obliečky zabezpečíte aj zdravší spánok.

Vytvorte zo spálne raj s novými obliečkami na vankúše

Vankúše sú neoddeliteľnou súčasťou každej postele. Či už si večer ľahnete na menší anatomický vankúš, alebo na klasický páperový vankúš, obliečky by ste v žiadnom prípade nemali zanedbať. Pravidelná výmena a pranie obliečok na vankúš zlepšuje hygienu vo vašej spálni a zároveň zmení vzhľad celej miestnosti. Nebojte sa siahnuť po sezónnych motívoch, ktoré ocenia aj mladší členovia vašej rodiny.

V mnohých spálňach sa nájdu väčšie vankúše, ktoré ponúkajú komfortný spánok. Vyberte si teda obliečky na vankúše 70×90 cm a zlaďte vašu posteľ so zbytkom interiéru. Ak máte interiér v neutrálnych farbách a obľubujete minimalizmus, výber obliečok bude hračka. Zvoliť môžete jednoduchý dizajn, alebo výrazné farby, ktoré oživia interiérObliečky na vankúše nemusia byť nudné!

Nové kreslo len vďaka obliečke na vankúš

Vankúše by nemali chýbať ani na kreslách a pohovkách. Postarajú sa o pohodlie a poslúžia aj ako perfektná dekorácia vašej obývačky. Dekoračné vankúše môžete obliecť do rôznych motívov, aby dokonalo dotvárali atmosféru vo vašej obývačke. Ak hľadáte obliečky na vankúš 40×40 cm, pripravte sa na poriadne širokú ponuku, pretože sa jedná o najbežnejší rozmer.

Nezabúdajte, že môžete obliečky zladiť aj podľa svojej nálady, ročného obdobia či špeciálnej príležitosti. Vzhľad však nie je všetko! V ponuke totiž nájdete okrem rozmanitých materiálov aj rozličné textúry, rôzne dlhé chĺpky či dokonca flitre, ktoré pri ťahu rukou zmenia svoju farbu.

Nudí vás pohľad na vašu spálňu, obývačku alebo kreslo? Riešenie je jednoduché – obliečky na vankúše. Nebojte sa farieb a motívov, pretože práve tie dodajú vášmu domovu sviežosť a doprajú vám krajší pohľad zakaždým, keď vojdete do miestnosti. Nech už máte interiér ladený do jedného odtieňu alebo to u vás žije farbami, v širokej ponuke obliečok na vankúše si iste nájdete to svoje.

Napsat komentář