Krása a móda Zdravie a životný štýl

Trápia vás viditeľné žilky na nohách? Vieme, ako ich môžete jednoducho odstrániť

Hovorí sa, že pre krásu sa trpí. Nemusí to byť nevyhnutne pravda, obzvlášť, pokiaľ vás skôr trápi ako nejaký estetický problém vyzerá na vašom tele. Dámy by v prvom rade chceli mať dokonalé telo bez jediného škrabanca či menšej chybičky krásy. Je to ale možné? Aj napriek tomu, že sa žena neustále stará o svoj vzhľad, sú veci, ktorým nedokáže tak ľahko zabrániť. Medzi nich patria aj metličky na nohách – prepletené farebné žilky, ktoré vytvárajú svoj malý vesmírny úkaz na vašom tele.

Pre metličky na nohách je typická ich červená či fialová farba, sú to žilky, ktoré sú mierne rozšírené a nie každá dáma je spokojná s tým, ako to na jej tele pôsobí. Môže to byť dôsledkom prílišnej námahy nôh alebo naopak, častého tŕpnutia a nedostatku pohybu. Našťastie sa kvôli nim nemusíte obávať vážnejších zdravotných problémov ako zápalu žíl či vredov podkolenia. Ide prevažne o estetický vzhľad. Problém, ktorý môže nastať je občasné pálenie či svrbenie, niekedy aj nočné kŕče, ktoré nie sú vôbec príjemné.

Ako sa zbaviť malých žiliek?

Pýtate sa, či je to vôbec možné? Ak ste dlhodobo nespokojní s metličkami na vašich stehnách, chodidlách či členkoch, existuje pre vás riešenie, ktoré vás tohto estetického problému rýchlo zbaví. Ešte nepríjemnejšie pre vás môže byť, ak sú žilky na viditeľnom mieste, napríklad na tvári či nose, prípadne môžu byť aj na bruchu alebo na hrudníku. Máte na výber dve možnosti odstránenia a to mikroskleroterapia alebo perkutánna termokoagulácia.

Kde vás ošetria?

Ambulancia Venasum vám poskytne svoje odborné služby a odstráni vaše žilky pomocou moderných technológií. Bezbolestné odstránenie môže prebehnúť vpichnutím sklerotizačnej látky alebo pomocou mikrorádiofrekvencie. Odstráňte svoje žilky a cíťte sa vo svojom tele opäť mlado a skvelo.

Napsat komentář